More Website Templates @ TemplateMonster.com. December03, 2012!

Pizzeria VERONA

Pizzeria Verona została stworzona, ponieważ w Szczecinie nadal brakuje takich miejsc, gdzie można dobrze zjeść, ale i też posiedzieć, napić się piwa, kawy, herbaty, obejrzeć mecz.

Idealny wybór dla par chcących spędzić romantyczny wieczór. Nasz lokal umieszczony jest na uboczu - dzięki temu panuje tu spokój.

Jako, że jesteśmy stosunkowo nową pizzerią, obiecujemy dbać o każdy szczegół, o każdego klienta. Zapewniamy, że w miarę upływu czasu to się nie zmieni.

Każde danie, które Państwu oferujemy jest sumiennie doglądane i z wielką starannością przygotowywane. Wszystko po to, by każdy kto do nas zajrzy czuł się wyjątkowo. Tak jakby cały świat skupiał się właśnie na nim.
Naszym zadaniem jest, nie tylko zaspokoić głód, ale i rozbudzić całą paletę smaków.
Gwarantujemy, że czas spędzony w naszym lokalu nie będzie czasem straconym. Dołożymy wszelkich starań, by każdy wyszedł zadowolony.

W ofercie posiadamy wiele pizz i dań. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zachęcamy jednocześnie do próbowania tych dań, których jeszcze Państwo nie mieli okazji zjeść.
Serdecznie zapraszamy do naszego lokalu! Odkryj nowy świat smaków!

Lokal